• LLP
  OECD realizētā BEPS plāna rezultātā aizvien vairāk tiek apšaubītas tēvu tēvu komercdarbības vešanas metodes, kuras tika izmantotas jau gadu desmitiem. Savukārt Aizkraukles Bankas krahs kā arī finanšu sistēmas sašķobīšanās rezultātā starptautiskie darījumi kļūst arvien caurskatāmāki un informācijas aprite krietni pilnīgāka. Tā rezultātā rodas jautājums - ko darīt ar darījumiem, kuros tiek izmantoti ārvalstu uzņēmumi, piemēram, Kiprā vai Lielbritānijā (Limited Liability Partnership (LLP) jeb tautā sauktās el-el-piškas)? Par kuriem gadījumiem ir runa?  Pieņemsim, ka komersants (Latvias rezidents) vēlas iepirkt preces Eiropas Savienībā un pārdot tās klientiem Krievijā. Lai darītu to nodokļiem efektīvā veidā, tiek izveidots uzņēmums Lielbritānijā  (LLP - limited liability partnership, jeb tautā saukta el-el-piška), kura uzņemas starpniecības pienākumu. Cits gadījums. Latvijas programmētājs ir izveidojis uzņēmumu Honkongā un veic savas izstrādātās produkcijas pārdošanu caur šo Honkongas uzņēmumu. Honkongas uzņēmums pārdod programmproduktus nesaistītiem uzņēmumiem, un maksā programmētājam darba algu, kā arī dividendes. Detalizētāk par šādu struktūru riskiem un iespējamajiem risinājumiem - mūsu rakstā.
 • Transfertcenas seminārs 2018
  Piedāvājam Jūsu uzmanībai e-semināru (videosemināru) par grozījumiem transfertcenu normatīvajos aktos, kas stājas spēkā 2018. gadā. Seminārā izskatām jautājumus attiecībā uz transfertcenām:
  • Kam ir jāpierāda tirgus vērtība?
  • Kam ir jāgatavo transfertcenu dokumentācija?
  • Globālās un vietējās transfertcenu dokumentācijas saturs.
  • Problemātiskie jautājumi un to risinājumi.
  Semināra ilgums 1:20. e-Semināra cena ir 75 eiro (plus PVN). Pasūtot e-Semināru, nosūtīsim Jums rēķinu, pēc kura apmaksas saņemšanas, piešķirsim Jums pieeju e-Semināram. Jūs varēsiet noskatīties videosemināru neierobežotu reižu skaitu.
 • Darījumi ar nerezidentiem seminārs
  Piedāvājam Jūsu uzmanībai e-semināru (videosemināru) par uzņēmumu ienākuma nodokļa piemērošanu darījumos ar nerezidentiem. Seminārā tiek apskatīti gan aktuālie jautājumi, kuri ir saistīti ar jauno 2018. gada 1. janvārī ieviesto uzņēmumu ienākuma nodokli, kurš ievieš virkni korekciju darījumos ar nerezidentiem, gan arī vispārzināmie darījumu ar nerezidentiem aplikšanas  principi, par kuriem saņemam jautājumus no Latvijas uzņēmumiem, kā arī investoriem.
  e-Semināra cena ir 100 eiro (plus PVN). Semināra kopējais ilgums - 1:55 minūtes. Jūsu ērtībai seminārs ir sadalīts vairākās daļās, gadījumam, ja Jums interesē konkrēti jautājumi. Pasūtot e-Semināru, nosūtīsim Jums rēķinu, pēc kura apmaksas saņemšanas, piešķirsim Jums pieeju e-Semināram. Jūs varēsiet noskatīties videosemināru neierobežotu reižu skaitu.
 • Vadības pakalpojumu līgums
  Matricā tiek izskatīti PVN piemērošanas gadījumi kravu pārvadājumiem, kurus Latvijas uzņēmums (PVN) maksātājs sniedz:
  1. Latvijas uzņēmumam (PVN maksātājam vai PVN nemaksātājam)
  2. Eiropas Savienības uzņēmumam (PVN maksātāja vai PVN nemaksātājam)
  3. Trešās valsts uzņēmumam
  Matricā ir izskatīti visi iespējamās transportēšanas maršrutu situācijas, kopumā - 43 situācijas. Katrā situācijā ir sniegta informācija par PVN likmi, rēķina noformēšanu, atspoguļošanu PVN deklarācijā. Informācijas paraugs ir sniegts pirmajā situācijā (ar sarkanu krāsu).  
 • Vadības pakalpojumu līgums
  Preču piegādes līgums starp saistītajiem uzņēmumiem. Ar tirdzniecības atlaižu un transfertcenu korekcijas noteikumiem.
 • Vadības pakalpojumu līgums
  Preču zīmes licences līgums.  
 • Nav noliktavā
  Vadības pakalpojumu līgums