IEGĀDES NOSACĪJUMI

Lūdzam iepazīties ar šiem Iegādes noteikumiem, pirms uzsākt tīmekļa lapas un e-veikala www.breicis.com  lietošanu:

 

1. Vispārīgie noteikumi.

1.1. Saskaņā ar šiem noteikumiem SIA Breicis, vienotais reģistrācijas numurs 40203009451 , juridiskā adrese Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 118,  LV-101(turpmāk – Pārdevējs), pārdod pakalpojumus, kas izvietotas interneta vietnē www.breicis.com (turpmāk – E-veikals) nodrošinot pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar šiem noteikumiem. Pircējam ir iespēja pirkt pakalpojumus atbilstoši sortimentam, kuri tiek norādīti E-veikala sadaļā un veikt pasūtījumu (turpmāk – pasūtījums) .

1.2. Veicot pirkumu E-veikalā un piekrītot šiem noteikumiem, pircējs apstiprina, ka ir rīcībspējīga persona un līguma izpildei nepieciešamos datus norādījis patiesus. Ja pircējs ir juridiska persona, tās rīcībā rīkojas tam atbilstoši pilnvarota persona.

1.3. Ja pircējs pasūta un pērk E-veikalā piedāvātos pakalpojumus ir uzskatāms, ka pircējs ir iepazinies un bez iebildumiem piekrīt šiem noteikumiem, kā arī distances līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot.

1.4. Distances līgums (turpmāk – Līgums) tiek slēgts starp Pārdevēju un pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu E-veikalā.

Līgums stājas spēkā brīdī, kad pircējs ir veicis pasūtījumu, izmantojot distances saziņas līdzekļus, un ir saņēmis no Pārdevēja apstiprinājumu par veikto pasūtījumu ar elektroniskā pasta vai tālruņa starpniecību. Pasūtījumu un tā saņemšanas apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt persona, kurai tie ir adresēti. Līgums ir spēkā līdz tā izpildei, t.i. līdz pasūtījuma preces nodošanai. Līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem kas veikti E-veikalā.

1.5. Pārdevējam ir tiesības bez brīdinājuma vienpusēji mainīt un papildināt noteikumus, tos publicējot  sadaļā “IEGĀDES NOSACĪJUMI”. Pircējam tiek piemēroti tie noteikumi, kas ir spēkā preču un pakalpojumu pasūtīšanas brīdī.

 

2. Preču sortiments.

2.1. Pircējs var iegādāties preces kas izvietotas E-veikalā. Preces nopērkamas kamēr tās ir izvietotas E-veikalā.

2.2. Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt preču sortimentu un mainīt preču specifikācijas.

 

3. Cenas.

3.1. E-veikalā visas preču cenas ir norādītas eiro (€), piemērojot pievienotās vērtības nodokli. Piedāvātās cenas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī. Pircējs, apstiprinot pasūtījumu saskaņā ar pasūtījuma veidlapu vai formu, piekrīt spēkā esošas preces cenas apmaksai.

3.2. Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt preču cenas, noteikt precēm un pakalpojumiem speciālu cenu. Preces un pakalpojumi tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā preces un pakalpojumu pasūtījuma veikšanas brīdī un ir publicētas E-veikalā. Ja, tehnisku iemeslu dēļ internetā publicētas neatbilstošas vai nepareizas preču cenas, Pārdevējs par to informē pircēju, ka tehnisku iemelsu dēļ pasūtījumu nevar izpildīt saprātīgā termiņā.

 

4. Pasūtījuma veikšana un maksājumi.

4.1. Pasūtījumu E-veikalā var noformēt izmantojot saiti: www.breicis.com.. Lai atrastu vēlamo preci, var izmantot preču meklētāju vai izmantot veikala kategoriju izvēlni.

  • pircējam jāizvēlas konkrēto preci,
  • pircējam jāklikšķina uz pogas “Pievienot grozam”, kas ir pie katras preces apraksta,
  • pircējam jādodas apskatīt “Pirkuma groza” saturu,
  • pircējam jānorāda maksājuma informācija,
  • pircējs apmaksā pasūtījumu.

 

5. Pakalpojuma lietošana un kvalitāte.

5.1. Pircējam ir pienākums lietot piedāvātos pakalpojumus tikai atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

5.2. Preces attēlojums E-veikalā ir vienīgi informatīvs un var atšķirties dabā. Pārdevējs negarantē preces atbilstību jebkādām pircēja vēlmēm vai izmantošanas mērķiem.

5.3. Pretenzijas par preces atbilstību līguma noteikumiem tiek risinātas saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma normām.

5.4. Pircējam ir tiesības pieteikt pretenzijas par pakalpojuma , produkta defektiem, vai neatbilstību  pa tālruni +371 29274911 vai rakstot e-pastu uz info@breicis.com. Pārdevējam ir pienākums trīs darba dienu laikā no pircēja pretenzijas saņemšanas sniegt pircējam atbildi.

 

6. Citi noteikumi.

6.1. Pircējs piekrīt savu fiziskās personas datu, kas norādīti reģistrējoties, pasūtījumā un/vai iegūti lietojot E-veikalu, apstrādei pasūtījuma (līguma) izpildes vajadzībām, tajā skaitā, nododot trešajām personām piegādes nodrošināšanai, maksājumu apstrādei. Pārdevējam ir tiesības nodot trešajām personām no pirkuma izrietošā parāda, ja tāds ir, piedziņas tiesības, datus par pircēju parādu piedziņas nolūkā.

6.2. E-veikala vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Lietojot šo mājas lapu, pircējs piekrīt lietot sīkdatņu lietošanai veiktspējas/analītiskiem mērķiem.

6.3. Pārdevējs neuzņemas atbildību par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem, kas varētu rasties E-veikalā norādītās informācijas izmantošanas rezultātā vai tādēļ̧, ka E-veikals jebkādu iemeslu dēļ nav pieejams vai tā darbība ir bijusi traucēta vai pārtraukta

6.4. Pārdevējs neuzņemas nekādus riskus vai atbildību, ja pircējs nav iepazinies vai ir daļēji ar privātumu politiku.